1.  W poniedziałek wspomnienie  Św. Brunona.

2. We wtorek wspomnienie Św. Andrzeja Świerada. To 13 dzień lipca dlatego wieczorem Msza Św. o godz. 19.00, następnie NABOŻEŃSTWO  FATIMSKIE. Przyjdźmy na wspólną modlitwę.

3. We czwartek wspomnienie Św. Bonawentury.  Od godz. 17.00 adoracja zakończona nabożeństwem do Chwalebnego Oblicza Jezusa.

4. W piątek Matki Bożej z Góry Karmel - MB Szkaplerznej.

5. Przyszła niedziela jest trzecia miesiąca lipca. Ofiary w kopertach na cele parafialne. Tradycyjnie składamy w lipcu dodatkową ofiarę na ogrzewanie w stałej od lat wysokości 30 złotych.

6. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę i za ofiarę  110             zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Bocheńskiej od nr 88 P. Wolsza do nr 42 P. Gnutek.

7. Pamiętajmy, że nie ma DYSPENSY od Mszy Św..

Od ostatniej niedzieli czerwca Msze Św. w porządku wakacyjnym    o godz.  7.00,  9.00,  11.00,  15.00 oraz 18.00.

Z ogromnym szacunkiem za postawę solidarności z poszkodowanymi trąbą powietrzną pod Nowym Sączem składam podziękowania tym, którzy złożyli w sumie  dwanaście tysięcy pięćdziesiąt złotych i sto euro. " Radosnego dawcę miłuje Bóg."