1. W pierwszą niedzielę wakacji i dalszego luzowania obostrzeń korzystajmy z tego czasu roztropnie. Dzisiaj na Mszy o godz. 15.00 ceremonia Sakramentu małżeństwa.

Jutro wspomnienie św. Ireneusza, bpa i męczennika.

2. We wtorek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 7.00, 9.00, 15.00 oraz 18.00. Skladka do dyspozycji Ojca Śwętego.

3.W środę zakończenie nabożeństw czerwcowych.

4. W I czwartek lipca nabożeństwo o powołania na zakończenie adoracji. Spowiedź przed I Piątkiem od godziny 17.00.

5. W I Piątek uczcimy Serce Jezusowe poprzez nasze wynagrodzenie, modlitwą i ofiarą wesprzemy misje. Msza Św. z formularza o Matce Bożej Tuchowskiej. Spowiedź od godz. 17.00. Wyjazd do chorych w I Piątek od godz. 8.30 - zapisujmy ich w zakrystii.

6. W I sobotę powierzymy sie Niepokalanemu sercu Maryi, rano różaniec i potem rozważania. Msza Św. ze Święta Św. Tomasza Ap.

7. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę i za ofiarę zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny z ulicy Bocheńskiej od nr 51 P. Chamielec do nr 107 P. Gierak.

8. Komunikat Ks. Bpa o ofiarach trąby powietrznej k. Nowego Sącza.....

Od ostatniej niedzieli czerwca Msze Św. w porządku wakacyjnym o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 15.00 oraz 18.00. W przyszłą niedzielę popołudniowa Msza Św. zarezerwowana prawie 2 lata temu jako ślubna o godz. 14.00, nie ma o 15.00. Bezwzględnie, tak jak większość Parafii, nie wyrażamy zgody na wystrzeliwanie confetti, papierowych kwiatuszków z tzw. tub. Proszę to robić przy lokalach weselnych, o ile też pozwolą.

Zmiana Organisty. Pan Konrad z powodu pracy na 2 pełne etaty odchodzi. Dziękujemy za czas solidnej pracy. Następca to Pan Mateusz Smugorzewski, grał w Krakowie. Teraz mieszka w Łazach. Poprowadzi chór, scholę i chcialby utworzyć orkiestrę.