1 . W Starym Sączu obchodzimy Diecezjalne Święto Rodziny. Po wieczornej Mszy Św. zapraszamy osoby liczące składkę.

Jutro wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.

2.  We wtorek świętych męczenników za wierność Bogu Jana Fishera i Tomasza More`a.

3.W środę o godz. 9.00 Msza Św. ku czci Św. Jadwigi dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzezawie. To również DZIEŃ  OJCA.

4. We czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

5. W piątek Msza Św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00.

6. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę i za ofiarę

zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Bocheńskiej od nr 1 P. Barnaś do nr 57 P. Rachwał.

7. Pamiętajmy, że od dzisiaj nie ma DYSPENSY od Mszy Św..

Od ostatniej niedzieli czerwca Msze Św. w porządku wakacyjnym    o godz.  7.00,  9.00,  11.00,  15.00 oraz 18.00.

Zdarzyć się może w niedzielę ślub o godz. 15.00 ponieważ termin był ustalany przed wprowadzeniem   o godz. 15.00 Mszy Św.

Tak będzie za tydzień i za dwa tygodnie.

Bezwzględnie, tak jak większość Parafii, nie wyrażamy zgody na wystrzeliwanie confetti, papierowych kwiatuszków z tzw. tub. Proszę to robić przy lokalach weselnych, o ile też pozwolą.