1 . Po zakończeniu Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych. Wieczorna Msza Św. o godzinie 19.00 a po niej NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

Jutro wspomn. męczennika Obozu Dachau błog. Michała Kozala bpa.

2.  We wtorek 9 rocznica objęcia Diecezji tarnowskiej przez Bpa Andrzeja Jeża.

3.We czwartek wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego.

4. W przyszłą niedzielę, 3 miesiąca, ofiary w kopertach na cele parafialne.

5. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę i za ofiarę

180 zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Akacjowej.

6. Od dzisiaj może nas być w kościele całkiem sporo: 50 % zajętych miejsc plus każda liczba osób zaszczepionych. Więc może nas być naprawdę dużo. Jak słyszeliście z mediów od 29 czerwca dyspensa od udziału w Mszy Św. z powodu pandemii jest odwołana.

7. W sobotę z racji 19 dnia miesiąca Msza Św. w int. mężczyzn.

Od ostatniej niedzieli czerwca Msze Św. w porządku wakacyjnym    :   7.00,  9.00,  11.00,  15.00 oraz 18.00.

Zdarzyć się może w niedzielę ślub o godz. 15.00 ponieważ termin był ustalany przed wprowadzeniem   o godz. 15.00 Mszy Św.

Bezwzględnie, tak jak większość Parafii, nie wyrażamy zgody na wystrzeliwanie confetti, papierowych kwiatuszków z tzw. tub. Proszę to robić przy lokalach weselnych, o ile też pozwolą.