1 . Po zakończeniu Mszy Św. można do puszki złożyć ofiarę na rzecz Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać.

Jutro wspomnienie męczennika Misji z Peru O. Zbigniewa Strzałkowskiego, zamordowanego przez komunistyczna partyzantkę.

2.  We wtorek wspomnienie Św. Jadwigi Królowej.

3.We czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała błogosławieństwem dzieci, poświęceniem wianków i coś słodkiego dla najmłodszych.

4. W Piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją. To dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego. Post nie obowiązuje.

5.  W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 19.00 Msza Św. i NABOŻEŃSTWO  FATIMSKIE  z racji 13 dnia czerwca.

9. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę wczoraj i za ofiarę

zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Polnej.

10.  Serdeczne podziękowania za zaangażowanie w Odpust Parafialny i w Boże Ciało. Ogrom pracy, ofiarowanego czasu i wszystko z uśmiechem na twarzy.

11. W przyszłą sobotę spotkania: 9.00 - Lektorzy; 9.30 - Ministranci; 10.00 - DSM; 11.00 - Schola

12. W przyszłą niedzielę na sumie rocznica I Komunii Św.

W Boże Ciało był w naszej Parafii Ks. Bp Andrzej Jeż na spotkaniu s Księżmi Seniorami. Wręczył listy gratulacyjne, dziękował za lata pracy : od Ks. Abpa Henryka Nowackiego wraz z kolegami otrzymał jako dar dla WSD w Tarnowie kielich mszalny Papieża Franciszka,  otrzymany od Niego przez Ks. Abpa. Ks. Biskup serdecznie pozdrawia naszą wspólnotę.