1 . Dzisiaj najważniejszy dzień w naszej wspólnocie. Powierzmy się nawzajem Trójcy Świętej. Kończy się dzisiaj Okres Komunii Wielkanocnej

Jutro Święto Nawiedzenia Najśw. i ostatnie Nabożeństwo Majowe.

2.  We wtorek  dzień Dziecka i zaczniemy Nab. Czerwcowe.

3.We czwartek BOŻE CIAŁO. Msze Św. o 7.00, 8.30, Suma z Procesją do czterech Ołtarzy o 10.30, po południu o 15.00 i 18.00. Procesje w Oktawie codziennie po Mszy Św. wieczornej. To też I Czwartek czerwca.

4. W I Piątek uczcimy Serce Jezusowe oraz modlitwą i ofiarą wesprzemy dzieło misyjne. Dyżur w konfesjonale od godz. 17.00, ponieważ od poniedziałku zachęcamy do korzystania z oferty spowiedzi sakramentalnej.

5.  W I sobotę rano uczcimy Niepokalane Serce Maryi różańcem i rozważaniem. Od godz. 8.30 wyjazd do chorych. Prosimy o ich zgłaszanie w zakrystii.

8. W przyszłą niedzielę  ofiary do puszek na rzecz Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. W Polsce to DZIEŃ DZIĘKCZYNIENIA..

9. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę wczoraj i za ofiarę      150     zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Cichej.

10.  3 czerwca BOŻE  CIAŁO  z udziałem w Sumie procesyjnej Arcybiskupa Henryka Nowackiego oraz kilkunastu Kapłanów z rocznika święceń naszego Księdza Prałata Stefana Broniaka. Po południu ma się spotkać z Jubilatami Ks. Bp Andrzej Jeż by podziękować za lata ich kapłańskiej pracy.