1 . Dzisiaj dzień imienin Ks. Bpa Andrzeja Jeża, a zarazem w liturgii Święto Św. Andrzeja Boboli.  Po wieczornej Mszy Św. zapraszamy osoby liczące składkę.

2. NABOŻEŃSTWA MAJOWE  codziennie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 18.00 i Msza Św.

3. We wtorek  wspomnienie Św. Stanisława Papczyńskiego.

4.We czwartek wspomnienie Św. Bernardyna ze Sieny.

5.  W sobotę wspomnienie Św. Rity. Spotkanie Lektorów o 9.00, ministrantów o 9.30 i SCHOLI po długiej przerwie o 11.00.

8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św. - Zielone Świątki.

9. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za wykonany ogrom pracy wczoraj i za ofiarę      130     zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Szkolnej, Mostowej i Kolorowej.

Za  dwa tygodnie - 30 maja - ODPUST  PARAFIALNY, a 3 czerwca BOŻE  CIAŁO  z udziałem w Sumie procesyjnej Arcybiskupa Henryka Nowackiego oraz kilkunastu Kapłanów z rocznika święceń naszego Księdza Prałata Stefana Broniaka.  Szczegóły za tydzień.

W gablocie plakaty o odpuście w Okulicach.