1 . Dzisiaj  obchodzimy Dzień Flagi. W naszej Parafii Komunie Święte o 10.00 oraz 11.30.

2. W poniedziałek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Św. jak w niedzielę. O godz. 18.00 Msza Św. za +Stanisława Wolaka, od Caritas naszej Parafii.

3.NABOŻEŃSTWA MAJOWE  codziennie o godz. 17.30, w niedziele i jutro o godz. 18.00 i Msza Św.

4. We wtorek  Św.  Floriana, Patrona m.in. Strażaków. Składamy im życzenia i słowa wdzięczności. Limit od dzisiaj 49 osób.

5.We czwartek Spowiedź od godz. 17.00 na I piątek miesiąca. Z racji I Czwartku modlitwy o powołania.

6. W I Piątek SPOWIEDŹ od godz. 16.30 , rano i wieczorem powierzymy się Sercu Jezusowemu oraz modlitwą i ofiarą wesprzemy Misje.

7.  W sobotę wyjazd do chorych od godz. 8.30. Zapisy w zakrystii. To również Uroczystość Św. Stanisława, Patrona Polski i naszej Diecezji.

8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

9. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za wykonany ogrom pracy wczoraj i za ofiarę      100     zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Nad Gróbką.

Rocznica I Komunii Św. w niedzielę 13 czerwca o 11.30.