1 . Dzisiaj  obchodzimy Niedzielę modlitw o powołania, oraz w tygodniu. Po wieczornej Mszy Św. modlitwy o urodzaje z racji dnia Św. Marka.

2. W poniedziałek tylko na kilkanaście godzin będzie samochodem kaplicą przywieziony Obraz MB Częstochowskiej patronki Ludzi Pracy, replika Krzyża z Nowej Huty oraz relikwie błog. Ks. Jerzego Popiełuszki. Pożegnanie we wtorek Mszą Św. o godz. 16.30. Zapraszamy.....

3. Modlitwie całej wspólnoty parafialnej polecam naszego Ks. Prałata Stefana Broniaka oraz chorych, szczególnie tych w stanie ciężkim.

4. We wtorek  spotkanie klasy 3A z Rzezawy o godz. 18.00, w środę kl. 3 z Jodłówki. We czwartek adoracja N. Sakramentu od godz. 17.00  ku Chwalebnego Oblicza i Msza Św. spotkanie klasy3B z Rzezawy.

To Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego i Święto Św. Katarzyny ze Sieny.

W piątek I SPOWIEDŹ klasy 3 z Jodłówki o godz. 16.30, a dla klas 3 z Rzezawy w sobotę o godz. 9.00.

5.  W sobotę rozpoczynamy NABOŻEŃSTWA MAJOWE: Dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele na zakończenie Mszy Św. o 18.00 .

6. W sobotę I KOMUNIA dla Jodłówki o godz. 11.30.

dla Rzezawy w niedzielę: 3B o 10.00, 3A o 11.30. Proszę wybrać inne godziny Mszy Św., ponieważ nikt inny do środka nie wejdzie....... limity.

7. Przyszłą niedzielę obchodzimy jako dzień flagi.

8. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za wykonany ogrom pracy wczoraj i za ofiarę      120     zł.

W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  ulicy Słonecznej od nr 81c  - Wójtowicz , do nr  - Olipra.

Wyjazd do chorych oraz szczegóły Rocznicy I Komunii Św. za tydzień.