1. Dzisiaj Msze Św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Po wieczornej Mszy Św. odśpiewamy Suplikacje z racji Dnia Modlitw o Trzeźwość. Dzisiaj po każdej Mszy Św. zbierane są do puszek ofiary na rzecz poszkodowanych przez trzęsienie ziemi we Włoszech. Za gest solidarności gorąco dziękujemy. Po wieczornej Mszy Św. zapraszam osoby z Parafialnego Caritasu na krótkie spotkanie.

2. Kończą się wakacje studenckie. Za tydzień rozpocznie się kolejny rok akademicki. Sobotnie Nabożeństwo Różańcowe chcemy ofiarować w intencji wszystkich studiujących i uczących się z naszej Parafii. Serdecznie was zapraszamy w sobotę do wspólnej modlitwy.

3. W czwartek Święto Świętych ARCHANIOŁÓW Michała, Rafała i Gabriela. Powierzmy się ich opiece.

4. W piątek spotkanie Apostolskiej Grupy Młodzieżowej o godz. 19.00.

5. W sobotę Msza Św. poranna o Niepokalanym Sercu Maryi - to I sobota października. Wyjazd do chorych od godziny 8.30. O godzinie 16.30 pierwsze NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE i zaraz po nim Msza Św. Niech ta piękna modlitwa zjednoczy nas wszystkich: dzieci, młodych i dorosłych. Dla Maryi znajdźmy czas, warto !!!!!! W sobotę dzieci z klas komunijnych otrzymają różańce.

6. W przyszłą niedzielę, jak co roku, Caritas poprowadzi Akcję \" KROMKA CHLEBA \". Jej celem jest rozbudzenie naszej wrażliwości na osoby mające sie gorzej niż my sami. Rozprowadzane będą tzw. \"Chlebki miłosierdzia\" przez wolontariuszy Caritas oraz przez Szkolne Koło Caritas. Te chlebki są pełnowartościowym pieczywem do jedzenia. Ofiara za nabycie jednego chlebka to 5 złotych i więcej, z tej kwoty 1,50 pozostaje dla Parafialnej Caritas, 3,50 trafia do Centrali Caritas na Domy Opieki, Samotnej Matki, na Bezdomnych i na inne cele charytatywne. Msza Św. za tydzień w niedzielę już o godz. 17.00.

7. Serdecznie dziękuję Rodzinom, które okazały troskę o nasz kościół poprzez sprzątanie i złożyły ......zł. Od soboty sprzątanie oraz troskę o piękno Kościoła przejmują rodziny z Jodłówki od nr 151 - Gawor do nr 175 - Biernat.

8. W Przyszłą niedzielę rozpoczyna się tygodniowy Odpust w Bochni. Piesza Pielgrzymka z naszej Parafii w środę 5 października.

9. Wszystkim Parafianom, oraz solenizantom tego tygodnia życzymy Obfitości Bożych łask, dobrego i spokojnego tygodnia. Bóg w Trójcy Św. Jedyny niech wam błogosławi.

10. KONTENER na CMENTARZU.... przywieziono nawet lodówkę!!! To fatalna i chamska postawa typowych ludzi bez grama kultury. Nie będzie litości dla nikogo złapanego!