1 . Dzień środków przekazu... czytamy, oglądamy, słuchamy i chyba człowiek pomimo tego staje się gorszy. A może dlatego, bo zależy co wybieramy. Pamiętajmy o dzieciach i młodzieży, w tym dorośli mają ogromny grzech zaniedbania.

Po wieczornej Mszy Św. zapraszamy liczących składkę.

2. Jutro wspominamy męczenników Dalekiego Wschodu.

3 . We wtorek Święto  Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

W środę zapraszamy klasy trzecie, komunijne  z Rodzicami na g. 18.00.

4. . W czwartek od godz. 17.00 adoracja w ciszy, następnie nabożeństwem uczcimy Chwalebne Oblicze Chrystusa. Wspomnienie Św. Ojca Pio. Zapraszamy klasy ósme z Rodzicami na godz. 18.00.

5. W piątek spotkanie Grupy Młodzieżowej o 19.00. Zapraszamy też z klas ósmych i siódmych, mile widziani starsi z przed pandemii. Klasy siódme z rodzicami zapraszamy w piątek na godz. 18.00.

6. W sobotę spotkania Lektorów o 9.00, ministrantów o 9.30, zapraszamy z klas trzecich i starszych do grupy ministranckiej. DSM o 10.00 w sobotę a Schola o godz. 16.00.

7. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół,  za ofiarę  300   zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Zielonej.

8. W przyszłą niedzielę  pielgrzymka do Szczepanowa na godz. 11.00. Wyjazd o 10.15 autokarem lub busem za darmo. Zapisy w zakrystii.

Ks. Tomasz fajt dziękuje za ogromny dar serca na cele misyjne w Boliwii w wysokości 11 tys. 500 złotych i 50 euro. Najwyższy szacunek dla Was.

 

1 . Gościmy Misjonarza z Boliwii Ks. Tomasza Fajt. Dziękujemy za kazanie, Wam za ofiary na ten cel misyjny. O godz. 12.00 transmisja Beatyfikacji niewidomej Siostry Róży Czackiej, która dla niewidomych zrobiła najwięcej oraz Największego w dziejach Prymasa Polski Kardynała Stefana Wyszyńskiego.  Zaraz zmiana tajemnic Różańca.

2. Jutro Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19.00.

3 . We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Św. Wieczorem Droga Krzyżowa o 18.00 i Msza Św. 

4. W środę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. 

5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja w ciszy, następnie nabożeństwem uczcimy Chwalebne Oblicze Chrystusa. Wspomnienie Św. Korneliusza i Cypriana.

5. W piątek spotkanie Grupy Młodzieżowej o 19.00. Zapraszamy też z klas ósmych i siódmych, mile widziani starsi z przed pandemii. 

6. W sobotę  Święto Św. Stanisława Kostki patrona Polski i młodzieży, spotkania Lektorów o 9.00, ministrantów o 9.30, zapraszamy z klas trzecich i starszych do grupy ministranckiej. DSM o 10.00 w sobotę.

7. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół,  za ofiarę  40   zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Zielonej.

8. W przyszłą niedzielę  - trzecią miesiąca -  ofiary w kopertach na cele parafialne. Późną jesienią, etapami, rozpoczną się prace w kościele poczynając od posadzki. Więcej informacji po spotkaniach Rady Ekonomicznej.

 

1 . Na zakończenie Mszy Św. do południa poświęcenie ziół i kwiatów. po wieczornej Mszy Św. zapraszamy osoby liczące składkę.

2.  W poniedziałek wspomnienie  Św. Stefana Węgierskiego. 

3. We wtorek wspomnienie Św. Jacka.

4. W piątek  wspomnienie Św. Bernarda Opata.

6. W sobotę wspomnienie Św.  Piusa X.

7. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę i za ofiarę               zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Pacynkowej, całość.

W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 15.00 obrzędy Sakramentu Małżeństwa. W niedzielę w tym roku ostatnie.

 1 . Przed nami tydzień codzienności. Ale każdy i każda z Was w oczach Boga jest kimś wyjątkowym.  Chciejmy takimi być. Msza Św. wieczorna wyjątkowo o godz. 17.30 ze względu na szlachetną akcję charytatywną i mecz Księża -  Samorządowcy o 18.30.

2. W środę  Uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki naszej Diecezji. Poświęcenie ziarna siewnego rano i wieczorem.

3 . Dzieci i młodzież należące do Scholi i chętne w niej być zapraszamy do zapisów po każdej Mszy Św. u P. Organisty. Spotkanie sobota 11.00 na które zapraszamy wszystkich chętnych.

4. Osoby, które potrafią grać na instrumentach dętych zapraszamy do Orkiestry, jeśli powstanie. Kontakt z P. Organistą. Chór istnieje i też zaprasza.  W grę wchodzi też zespół.

5. W piątek pierwsze spotkanie Grupy Młodzieżowej o 20.00. Zapraszamy też z klas ósmych i siódmych. Opiekun Ks. Karol.

6. W sobotę spotkania Lektorów o 9.00, ministrantów o 9.30, DSM o 10.00.

7. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę i za ofiarę   160     zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Osiedlowa numery parzyste.

8. W przyszłą niedzielę  zmiana tajemnic różańcowych.

 W dniach 18  i 25 września (piątki), w Kościele Szkolnym odbędzie się Kurs (katechizacja) 

Przedmałżeński, w godz. od 10-15stej.

 

1 . Na zakończenie Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych.

2.  W poniedziałek święto  Św. Teresy Benedykty Stein, patronki Europy. 

3. We wtorek wspomnienie Św. Wawrzyńca, diakona.

O godz. 18.00 we wtorek  Msza Św. w int. S. Katarzyny i pożegnanie.

4. W środę wspomnienie Św. Klary.

5. We czwartek od godz. 17.00 adoracja zakończona nabożeństwem do Chwalebnego Oblicza Jezusa.

W Piątek Msza Św. o godz. 19.00 i NABOŻEŃSTWO  FATIMSKIE

6. W sobotę wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbe.

7. Przyszła niedziela to UROCZYSTOŚĆ  WNIEBOWZIĘCIA NMP. 

Poświecenie ziół i kwiatów na Mszach Św. dopołudniowych. Ofiary z trzeciej niedzieli w kopertach na cele parafialne. Po południu Msza Św. zamiast o godz. 15.00 będzie o 14.00 połączona z Sakramentem Małżeństwa.

8.Nasze ofiary do puszek na poszkodowanych tragiczną powodzią na zachodzie Europy przyniosły 5220 złotych. Bóg zapłać.

9. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę i za ofiarę               zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Wiśniowej numery parzyste, całość.

 

 

1 . Wakacje dobiegają kresu. Dziękujmy Bogu za czas miniony, prośmy o błogosławieństwo dla wszystkich na etapie edukacji, za Rodziców i za pracowników Szkół i Przedszkoli.

2. Zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi w poniedziałek i wtorek od godz. 17.30. 

3. W środę Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.30. Zapraszamy Dzieci z Rodzicami oraz Pracowników Przedszkoli i Szkół z Rzezawy i Jodłówki. Msza Św. w int. Ks. Prałata z ok. im. po Nowennie.

4. W I czwartek września adoracja od godz. 17.00. Uczcimy Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, z TP WSD pomodlimy się o powołania. Spowiedź od godz. 17.00, zwł. dla uczniów z Rzezawy.

5. W I piątek rano i wieczorem uczcimy Serce Jezusowe, modlitwą i ofiarą wesprzemy Misje. Spowiedź zwł. dla Jodłówki od godz. 16.30. Przyjście na Spowiedź minuty przez Mszą Św. i liczenie na brak kolejki jest totalnym niezrozumieniem. Istotą I Piątku jest Komunia Św. !!!!!!

6. W sobotę powierzymy się Niepokalanemu Sercu Maryi różańcem i po Mszy Św. rano maryjnym rozważaniem. Wyjazd do chorych w sobotę od godz. 8.30. Prosimy o zapisy w Zakrystii.

7. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę i za ofiarę        zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Osiedlowa numery nieparzyste i Bielany.

8. W przyszłą niedzielę Msze Św. jak w ciągu roku.

Po południu zaproszenie Wójta Gminy Rzezawa na radosne zakończenie wakacji na obiekcie sportowym.....

Msza Św. wieczorne za tydzień WYJĄTKOWO  o godz. 17.30. !!!!!!!

 

 

1 . Na zakończenie Mszy Św. poświęcenie pojazdów z ok. dnia Św. Krzysztofa. Ofiarą wspieramy środki transportu na terenach misyjnych.

2.  W poniedziałek wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. 

3. W środę wspomnienie Św. Charbela z Libanu.

4. We czwartek wspomnienie Św. Marty. Od godz. 17.00 adoracja zakończona nabożeństwem do Chwalebnego Oblicza Jezusa.

5. W piątek wspomnienie Św. Piotra Chryzologa.

6. W sobotę wspomnienie Św. Ignacego Loyoli.

6. Nasze ofiary do puszek za tydzień na poszkodowanych tragiczną powodzią na zachodzie Europy.

 

7. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę i za ofiarę               zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Kościelnej.

 

 

1 . Na zakończenie Mszy Św. przyjmując błogosławieństwo westchnijmy do Chrystusa o wsparcie, by iść przez życie z razem z Nim.

2.  W poniedziałek wspomnienie  Św. Róży z Limy. 

3. We wtorek Święto Św. Bartłomieja Apostoła.

4. We czwartek adoracja od godz. 17.00.Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

5. W piątek wspomnienie Św. Moniki.

6. W sobotę wspomnienie Św.  Augustyna.

7. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę i za ofiarę 110          zł. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Gaj i Brzozowej.

8. W przyszłą niedzielę po raz ostatni porządek wakacyjny Mszy Św.

Modlitwie całej wspólnoty parafialnej polecamy zmarłego Księdza Józefa Bukowca, wikariusza w Rzezawie w latach 1967 -1972. Pogrzeb odbył się wczoraj w Mielcu.

 

 

1.  W poniedziałek Msza Św. w int. wszystkich mężczyzn z Parafii.

2. We wtorek wspomnienie błog. Czesława.

3. We czwartek wspomnienie Św. Marii Magdaleny. Od godz. 17.00 adoracja zakończona nabożeństwem do Chwalebnego Oblicza Jezusa.

4. W piątek święto Św. Brygidy, patronki Europy.

5. W sobotę wspomnienie Św. Kingi.

6. Przyszła niedziela jest w lipcu dniem święcenia pojazdów. Nasze ofiary na środki transportu na terenach misji w świecie.

7. Dziękujemy Rodzinom za troskę o kościół, za pracę i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o tę pomoc prosimy rodziny  z ulicy Bocheńskiej od nr 40 P. Kawalec do nr 4 P. Gorczyca oraz z ul. Wieczystej.

8. Pamiętajmy, że nie ma DYSPENSY od Mszy Św..

Od ostatniej niedzieli czerwca Msze Św. w porządku wakacyjnym    o godz.  7.00,  9.00,  11.00,  15.00 oraz 18.00.

Ofiary na rzecz poszkodowanych w Europie za dwa tygodnie do puszek.